Ваша Готівочка Відгуки, кредити на карту онлайн

Зробити це можна в особистому кабінеті на сайті організації. Процедуру пролонгації чинного кредиту можна ініціювати лише після погашення відсотків за користування кредитом. Користувач може оформити кредит онлайн терміном від 7 до 30 днів. Також, кожен позичальник має право пролонгувати позику на той період, який йому буде зручний для погашення заборгованості. У фірмі Ваша Готівочка кредит пропонується як готівкою у відділенні організації, так і через інтернет на банківську картку. Початковий етап процедури завжди відбувається на сайті – необхідно вибрати бажаний період і суму. Далі, якщо ви хочете забрати гроші в представництві – вибираєте найближче для вас, заповнюєте заявку онлайн і чекаєте смс-повідомлення з рішенням.

Перше відділення, яке надавало послуги під торговою маркою ”ВАША ГОТІВОЧКА” було відкрито в місті Миколаєві. Доводилося звертатися за дрібними кредитами в кілька МФО, найпозитивніші враження залишила компанія “Традиція”, швидкістю обслуговування і адекватними відсотками. Для того, щоб залишити відгук на нашому сайті авторизуйся. Коли всі поля заповнені, натискаємо «Відправити заявку».

Вночі в районі Прилук збили крилату ракету Військові показали фото уламків

Кредитний договір може передбачати зобов’язання звітувати перед кредитором про намір дострокового погашення споживчого кредиту з оформленням відповідного документа. Кредитний договір споживача може встановлювати порядок дострокового погашення споживчого кредиту. У разі дострокового погашення кредиту кредитор не встановлює комісію, і споживач її не сплачує. Ваша Готівочка — одна із найстаріших українських мікрофінансових компаній, що працює з 2012 року, представлена понад 200 офлайн-відділеннями у всіх великих містах країни та власним інтернет-майданчиком. На сайті кредитного сервісу можна оформити позику на суму від 200 до 9000 гривень на 1-16 днів з максимальною процентною ставкою 2% на день. Стати клієнтами МФО можуть усі повнолітні громадяни України, у тому числі ті, хто має погану кредитну історію, працює неофіційно, пенсіонери, студенти. З документів знадобляться паспорт, ІПН та особиста банківська картка без необхідності завантажувати фото та скани.

 • Тому варто пояснити, як працює сервіс «Ваша Готівочка».
 • Останній крок — введення ​​персональної інформації.
 • Все це стає доступним завдяки онлайн кредиту Ваша Готівочка.
 • У фірмі Ваша Готівочка кредит пропонується як готівкою у відділенні організації, так і через інтернет на банківську картку.
 • Негативні рішення по кредитах співробітники компанії не пояснюють і не коментують.
 • Головний принцип нашої роботи – зручність, тому ми пропонуємо прості та зрозумілі умови кредитування.

Перший кредит під брендом «Ваша Готівочка» був виданий 11 січня 2012 року в Миколаєві. Наразі ми виросли і представлені великою мережею відділень по всій Україні (19 областей з їх населеними пунктами), а також мікрокредити на 30 днів без відмов надаємо фінансові послуги через інтернет. За час нашої діяльності сотні тисяч українців стали нашими постійними клієнтами, оформлюючи позики та довіряючи нам щодня у вирішенні своїх фінансових проблем.

Усі знижки та акції сервісу Ваша Готiвочка на одній сторінці!

Компанія надає позики жителям України з 2012 року. Бренд належить ТОВ «Лайм Кепітал», фінансовому підприємству із 100 % вітчизняним капіталом. Діяльність МФО ліцензована та контролюється регулятором. 3) не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

ваша готівочка

Переказ коштів на розрахунковий рахунок в касі банку. В особистому кабінеті клієнта є реквізити для такого способу оплати. Можна завантажити швидкі позики і роздрукувати рахунок, щоб надати його в касі будь-якого банку. Оплата через банківський термінал (наприклад, ПриватБанку).

«Ваша Готівочка»: швидкий і доступний кредит

Дочекайтеся підтвердження рішення, заберіть гроші з офісу «Ваша Готівочка» або отримайте їх на вказану банківську карту. Якщо є можливість, оплатити кредит можна достроково без штрафів і санкцій. Ця процедура також проводиться через особистий кабінет або офіс. Якщо клієнт допустив прострочення кредиту, на загальну суму боргу (тіло з відсотками) будуть нараховуватися 2,5% в день.

ваша готівочка

Можна здійснити у ВашаГотівочка вхід з телефону, планшета, ПК — будь-який із способів підійде. Наша команда не збирається зупинятися на досягнутому і готується розширити мережу відділень в інших містах. Головний принцип нашої роботи – зручність, тому ми пропонуємо прості та зрозумілі умови кредитування. Не дивно, що люди, які вибирають комфортне і швидке оформлення кредиту, звертаються до нас за позикою. Наші клієнти – звичайні українці, яким потрібні гроші на відпочинок, лікування, шопінг або прості побутові потреби, і ми допомагаємо їм максимально швидко і вигідно реалізувати їх бажання.

Віктор Ніколюк очолить Командування підготовки Сухопутних військ України

Так ви зможете уникнути штрафів за прострочення і погіршення кредитної історії. Сучасне життя задає людям динамічний ритм, тому вони намагаються вирішувати будь-які питання якомога швидше.

У компанії є свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, що дозволяє здійснювати роботу у сфері фінансових послуг. Ваша Готівочка також має ліцензію, що підтверджує законність і офіційність діяльності.

Тимчасовий захист обіцяють продовжити до 2025 року

У нас ви зможете легко і швидко оформити кредит онлайн без застави та поручителів, витративши близько 10 хвилин на заповнення заявки. Завдяки цим простим правилам клієнти компанії оформляють позики без зайвих питань, витрати часу і сил на підготовку довідки про заробітну плату, а також без переплати за перший кредит. Більше п’яти років жителі Одеси, Дніпра, Харкова, Києва або будь-якого іншого регіону можуть розраховувати на отримання кредитних грошей.

Після завершення реєстрації в Особистому кабінеті можна буде вибрати суму, термін позики та оформити кредит. Tkcredit.kiev.ua не надає фінансових мікрокредити послуг, не видає кредити і не виступає посередником при оформленні позик. Tkcredit.kiev.ua — інформаційно-аналітичний сервіс.

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Є банківська карта, термін дії якої не закінчився і на рахунку є як мінімум 51 учасник залишив ринок небанківських фінансових послуг гривня. Про це повідомляє відділ комунікації ГУ НП в Миколаївській області.

ваша готівочка

Наприклад, подавши запит у Ваша Готівочка пролонгацію. Єдине, що треба буде зробити — оплатити відсотки за кожен день використання грошей.

«Укрпошта» придбала у компанії з Чернігова 20 електровелосипедів за майже 1,5 мільйона гривень

Торговельна марка «Ваша Готівочка» в особі ТОВ «ЛАЙМ КЕПІТЕЛ» готова надати другий шанс всім громадянам України, які потребують кредитних коштів. Нас не цікавлять ваші попередні проблеми з банківськими установами, адже з нами у вас будуть складатись окремі відносини, на які ми будемо орієнтуватися. У нашому кредитному договорі немає прихованих комісій, додаткових платежів та страхування. Скориставшись калькулятором розрахунку, можна відразу дізнатися, скільки доведеться повернути за той чи інший період використання коштів. Форма заявки на кредити онлайн дуже проста і зрозуміла. Подати її можна кількома способами з будь-якого гаджета з підключеним інтернетом, не виходячи з дому. Якщо ви не можете погасити позику протягом 16 днів, ви можете продовжити термін кредиту.

 • Протягом першого року роботи Кабінету Міністрів довелося працювати в умовах пандемії коронавірусу та боротися з його впливом на економіку країни.
 • Анкета (вона ж заявка) складається з ряду питань про ваше місце проживання, роботи, статус, сімейний стан, освіту і т.
 • На головній сторінці сайту описані умови кредитування і розміщений кредитний калькулятор.
 • МФО Ваша Готiвочка не перестає дивувати та надає можливість новим клієнтам оформити кредит під 0%, а також влаштовує розіграш 1000 гривень.
 • Сервіс Ваша Готівочка дуже популярний і надійний.

Її потрібно ввести в графу «Контрольна сума». Якщо все введено правильно, приступаємо до заповнення анкети. Мікрофінансова організація «ЛАЙМ-ФІНАНС» створила в 2012 році відомий бренд швидкі позики. Вона не стоїть на місці і постійно вдосконалюється. За п’ять років існування її підрозділи з’явилися в багатьох обласних містах країни. Крім онлайн мікрокредитування, компанія видає гроші в своїх офісах.

Відгуки клієнтів про Ваша Готівочка

До того ж, якщо клієнт не погасить заборгованість, що утворилася за 15 календарних днів, йому нарахують додатково 100 гривень штрафу. Проблеми зі здоров’ям ніколи не плануються, тому часто трапляються миттєві позички для наших клієнтів зненацька. Тисніть на кнопку “Отримати позику”, переходьте на сторінку з формою реєстрації, заповнюйте інформаційні поля із зазначенням необхідних контактних даних.

Напевно, найпоширеніша причина, якої мало хто може уникнути. Але якщо ви не хочете просити в борг у близьких, а день зарплати ще не скоро, кредит може стати найкращим рішенням. В особистому кабінеті Вашої Готівочки з карти будь-якого банку – наявність та розмір комісії залежить від банку клієнта. Офіси компанії розташовано у всіх обласних центрах України. Знайти найближчий до себе можна у розділі «Ваша Готівочка» – «Контакти», або звернутися по допомогу у чат клієнтської підтримки. Клопотання слідчого Шевченківського ВП ГУ НП в Харківській області лейтенанта поліції Зварич Н.Ю., про тимчасовий доступ до документів, які містять охоронювану законом таємницю – задовольнити. У разі прострочення по кредиту в компанії http://www.scaleinlegnosrl.com/miloan/ передбачена пеня – 2,5% за кожен день невиплати.